Uğur Akkuş sessizliğini bozdu: Herkes işine baksın!

Ebru Şallı ile Uğur Akkuş, iki yıllık beraberlik sonrası 2019’da Çırağan Sarayı’nda hayatlarını birleştirmişti. Ünlü çift ile ilgili geçtiğimiz ekim ayında şoke eden bir haber gündem olmuştu. Uğur Akkuş’un, eşi Ebru Şallı’yı seyir halindeki araç içinde darp ettiği öne sürülmüştü. İkili, çok konuşulan iddiayı reddetmişti.

Geçmişte yaşadıkları krizleri atlatıp beraberliklerine bir şans daha veren Ebru şallı ve Uğur Akkuş’un, bu kez fikir ayrılıkları nedeniyle boşanma noktasına geldiği belirtildi.

FOTOĞRAFLARI SİLDİ, TAKİPTEN ÇIKTI!

Ozan Orhon (1997–1998) ve Harun Tan’dan (2002–2013) sonra üçüncü evliliğini de bitirmek için harekete geçtiği konuşulan Şallı’nın, iş insanı eşi ile olan fotoğraflarını sosyal medya sayfasından kaldırması ve Uğur Akkuş’u Instagram’da takip etmeyi bırakması dikkat çekti.

“HER ŞEYİN HAYIRLISI OLSUN”

Ayrılık iddiası sonrası gözlerin çevrildiği eski mankenden çarpıcı bir açıklama geldi. Henüz boşanma davası açmadığını vurgulayan Ebru Şallı, evliliğinin bitme noktasına geldiği dedikodusunu ise kabul etti.

Çıkan haberlere istinaden bunları yazmak istedim. Henüz açılmış herhangi bir boşanma davası yoktur. Her evlilikte olduğu gibi zaman zaman biz de fikir ayrılıkları yaşıyoruz. Hepsi bu. Her şeyin hayırlısı olsun.

“HER EVLİLİKTE BUNLARIN OLMASI NORMAL”

Günler önce ortaya atılan iddiayla ilgili olarak Uğur Akkuş da sessizliğini bozdu. 42 yaşındaki iş insanı, boşanma ve evleri ayırma iddiasını kesin bir dille yalanlarken, “Herkes işine baksın” dedi.

Son iki gündür çıkan haberlerle ilgili işlerimin yoğunluğundan dolayı açıklama yapma fırsatı bulamadım. Ancak beni çevremden arayanların artmasından dolayı bu açıklamayı yazma gereksinimi duydum. Boşanma haberleri her zaman olduğu gibi asılsız olup, evleri ayırdığımız, boşanma aşamasında olduğumuz doğru değildir! Eşimin belirttiği gibi her evlilikte ve ilişkide olduğu gibi zaman zaman fikir ayrılıklarımız olmuştur. Bunun olması da gayet normaldir. Bizler robot değiliz, her zaman gülelim, eğlenelim, mutluluk pozu verelim, hem de ülke olarak böyle bir yas yaşarken! Tekrar altını çizerek belirtiyorum; boşanma haberleri yalan, evleri ayırdığımız yalan. Boşanma hazırlığında olduğumuz yalan, herkes işine baksın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir