11 Aralık Pazartesi Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya?’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik.

İşte 11 Aralık Pazartesi akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri..

Ankaragücü ile Çaykur Rizespor arasında oynanan karşılaşmanın son düdüğünün ardından maçın hakemi Halil Umut Meler’e yumruklu saldırı gerçekleşti. Ankaragücü-Rizespor maçının ardından sahaya giren Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, hakem Halil Umut Meler’e yumruk attı.

Ankaragücü ile Çaykur Rizespor arasında oynanan ve 1-1 biten Süper Lig mücadelesi sonrasında hakem Halil Umut Meler’e saldırı düzenlendi. Kulüp başkanı yumruk attı, iki kişi ise yerdeki Halil Umut Meler’i tekmeledi.

Halil Umut Meler’in yumruklandığı karşılaşmada neler yaşandı?

Teknik direktör Hikmet Karaman, Ankaragücü Başkanı Faruk Koca hakkında bir itirafta bulundu.

Ankaragücü-Rizespor karşılaşması sonrasında hakem Halil Umut Meler’e saldırı olayında 2 kişinin gözaltına alındığını duyurdu. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç da olayla ilgili soruşturma başlatıldığını duyurdu. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, kulüp başkanında da gözaltına alınacağını söyledi.

Hakem Halil Umut Meler’e saldıran Ankaragücü Başkanı Faruk Koca’nın, üyesi olduğu AK Parti’den ihraç edileceğini açıkladı.

Hastane çıkışında Faruk Koca’ya Ankaragücü taraftarından tezahüratlı destek geldi!

Hakem Halil Umut Meler’e saldıran Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, sonrasında yüksek tansiyon sebebiyle hastanede tedavi altına alınmıştı. Saldırgan Koca, ilk açıklamasında ‘Gözüm döndü’ ifadelerini kullandı.

Hakem Halil Umut Meler’e yapılan saldırının ardından gelişmeleri ve tepkileri yakından takip ediyoruz. Ülkemizde yaşanan utanç verici olay, dünya basınına da yansıdı.

Hakem Halil Umut Meler’e Ankaragücü Başkanı Faruk Koca tarafından saldırıya uğramasının ardından TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi açıklamalarda bulundu. Süper Lig ve alt ligler süresiz olarak tatil edildi.

Faruk Koca’nın saldırı sırasında yanında ruhsatlı silahı da olduğu iddia edildi

Gazeteci Cem Küçük, katıldığı bir programda asgari ücret için yaptığı tahmini açıkladı.

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google, 2023 yılının arama trendlerini yayınladı.

İYİ Parti’den istifa eden Ankara Milletvekili Adnan Beker, katıldığı bir televizyon programında 14 Mayıs ve 28 Mayıs’ta kime oy verdiğini açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir