Şirketlerine Kayyım Atanan Eylül Öztürk Sitem Etti: “Neyle Suçlandığımı Bile Bilmiyorum!”

Dilan Polat’ın yaktığı ‘Şampiyonlar Ligi’ masasında oturan Eylül Öztürk, bu sefer de şirketlerine kayyım atandığını sosyal medyadan öğrendi. Detaylar ?

Lüks ayrıntılarla çevrili hayatlarının tüm detaylarını sosyal medyada dur durak bilmeden paylaşan Dilan ve Engin Polat, bir ay önce kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklandı.

Çiftin tutuklanması başlattıkları kaosu bitirir diye düşünüyorduk ki gözler onlarla benzer şekilde kısa sürelerde servet edinen diğer sosyal medya fenomenlerine çevrildi.

Bir süre önce eşi Kenan Öztürk ve çocuklarıyla Amerika’ya yerleşen Eylül Öztürk, ilk başlarda dikkat çeken ve mercek altına alınan sosyal medya fenomenlerinin arasında yoktu.

Ta ki meşhur ‘Şampiyonlar Ligi’ fotoğrafı ?

Ve Dilan Polat’la birçok eski fotoğrafı gün yüzüne çıkana kadar ?

Bir anda tüm gözlerin çevrildiği Eylül Öztürk’le ilgili süreç pek hızlı ilerledi. Önce o meşhur masada oturan tüm fenomenlerle beraber Polatların soruşturmasına dahil edilen Eylül Öztürk’e önce yurt dışına çıkış yasağı geldi. Sonra tüm mal varlıklarına el konuldu, birkaç saat önce de şirketlerine kayyım atandı.

Geçtiğimiz dakikalarda, bu sefer de şirketlerine kayyım atandığını sosyal medyadan öğrenen Eylül Öztürk’ten sitemkar bir açıklama geldi. Neyle suçlandığını bilmediğini söyleyen Eylül Öztürk, “Nefes almaya devam etmek hiç kolay değil” dedi.

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir